Kilka słów

O mnie

Nie bój się bycia kreatywnym i eksperymentowania ze swoim marketingiem.

Pracowity

Wiodący lider

Cześć! Mam na imię Ryszard i jestem fanem piłki nożnej oraz curlingu. Mieszkam i pracuję w Warszawie i to tam na codzień możesz mnie znaleźć. Ze swoimi klientami spotykam się na terenie całej Polski ponieważ obsługuję osoby z różnych stron kraju. 

W marketingu chodzi o to żeby mówili. Nie ważne czy dobrze czy źle.
Użyteczny marketing

Gorąco wierzę w to, że marketing na najwyższym poziomie wymaga zaangażowania i serca.

Najważniejsze jest to aby  kochać to co się robi. Bez tego nasza praca szybko przestaje mieć sens, a my sami angażujemy się tylko w jakiejś części.. Marketing internetowy jest moją pasją. To dzięki niemu  jestem w stanie każdego dnia z uśmiechem na ustach zajmować się moimi projektami i robić to na 100%. Jest to niezwykle istotne jeżeli cały czas chce się być na bieżąco i wyprzedzać konkurencję.

Kreatywny w wielu aspektach

Podstawową kwestią w tej branży jest bycie kreatywnym. Najważniejsza jest strategia działania, a ta im bardziej niestandardowa i nieszablonowa tym lepsze efekty ma szanse przynieść. Podchodzenie do każdego projektu ze świeżą głową jest jedną z kluczowych rzeczy. To od dobrego planu zależy powodzenie całej misji. Zazwyczaj trzeba zrobić coś oryginalnego, nieszablonowego, nietypowego. Jeżeli chcesz zaistnieć musisz to zrobić głośno. Dzisiejszy marketing opiera się bardzo mocno na samej analityce i pracy z danymi. Wyciąganie właściwych wniosków, wiedza na temat tego gdzie i na co spojrzeć, a później jakie wnioski z tego wyciągnąć jest kluczowa.

Pracuję z wieloma narzędziami analitycznymi takimi jak Google Analytics, Google Ads, Planer słów kluczowych, Google Search Console oraz wiele innych. To z nich potrafię wyciągnąć odpowiednie wnioski, które w późniejszym etapie okazują się być na wagę złota. Jeżeli nie wierzysz przeczytaj opinie na mój temat bądź po prostu zaryzykuj. Haker wzrostu jest zawodem młodym i jeszcze nieznanym. Z jednej strony ryzykujesz nie wiedząc kogo zatrudniasz, z drugiej Tworzysz przewagę bo inne osoby nie korzystają z usług hakera. Drugim ważnym aspektem jest content marketing. Właściwa i dobra treść jest obecnie mocno na czasie i to ona robi tzw. „różnicę”. Jeżeli chcesz być widocznym w wyszukiwarce musisz posiadać treść, która będzie przyciągać i angażować. Ja potrafię taką treść tworzyć!

Jak to działa

Współpracowałem z:

Co mówią moim klienci

Referencje

Wspaniały człowiek z tego Rysia. Dobrze mi się z nim współpracuje już od paru lat, bodajże 4. Gorąco polecam.
Małgorzata Bates
CFO w Initech
Ryszard to osoba nakierowana na sukces. Nie są w stanie stanąć mu na drodze żadne trudności. Rysiek się nie poddaje.
Kevin Gryfin
CEO w Soylent
Jeżeli miałbym określić Ryśka jednym słowem byłoby to słowo: „specjalista”. Chłopak wie co robi, co więcej przynosi to nadspodziewanie dobre rezultaty.
Dariusz Kłodzki
Co-Founder w Globex
Ryszarda cechuje niesamowita pracowitość i upartość w dążeniu do celu. Nie wyobrażam sobie współpracy bez niego.
Nikola Baćko
Dyrektor w Dynamic
Jeżeli szukasz prawdziwego specjalisty to Rysiek nadaje się idealnie. Nigdy nas nie zawiódł. Wszystko zawsze było zgodnie z czasem i z właściwą starannością.
Józef Franklin
CEO w Vehement
To niesamowite, że jedna osoba może posiadać tak obszerną i głęboką wiedzę w tak wielu dziedzinach. Teraz nie potrzebuję agencji – mam Ryśka!
Lora Zielona
CFO w Hooli